Вілкул поставив завдання місцевим органам влади та ДСНС забезпечити під час холодів роботу соціальних патрулів та пунктів обігріву громадян | Олександр Вілкул. Персональний сайт
Вілкул поставив завдання місцевим органам влади та ДСНС  забезпечити під час холодів роботу  соціальних патрулів та пунктів обігріву громадян

Вілкул поставив завдання місцевим органам влади та ДСНС забезпечити під час холодів роботу соціальних патрулів та пунктів обігріву громадян

16 січня 2014 | 13:59

- У зв’язку з різким похолоданням в регіонах необхідно підготувати і при значному зниженні температури оперативно розміщати пункти обігріву для громадян. Також необхідно під час морозів забезпечити роботу соціальних патрулів, до яких мають входити медики, працівники соціальних служб, рятувальники, правоохоронці, волонтери, - сказав Віце-прем’єр Олександр Вілкул на всеукраїнській селекторній нараді.

 Як доповів Віце-прем’єру голова Гідрометцентру Микола Кульбіда, в найближчі два тижні погода буде ускладнюватися. В наступні 3 дні на більшості території країни - перепади від 2-6 градусів тепла до 5-10 градусів морозу, дощі, сніг, на дорогах ожеледиця. З 20 січня очікується різке похолодання на всій території країни – до 20 градусів морозу вночі та до 15 градусів морозу вдень.

- Тому ставлю завдання всім службам – бути напоготові до будь-яких ситуацій для забезпечення людей теплом, водою, електроенергією, для сталої роботи громадського транспорту. Аварійно-ремонтним бригадам – продовжувати цілодобове чергування, - сказав Олександр Вілкул.

Він наказав керівникам регіонів особливу увагу приділити стану комунальної техніки, достатній кількості палива та посипкових матеріалів.

- У зв’язку з можливістю снігопадів роботи з розчистки вулиць розпочинати заздалегідь, координувати дії комунальних служб з правоохоронними органами. У разі необхідності Уряд надасть допомогу, - сказав Олександр Вілкул.