Олександр Вілкул дав завдання пришвидшити підключення об’єктів соціальної сфери та житлових будинків до тепла через аномально холодну осінь | Олександр Вілкул. Персональний сайт
Олександр Вілкул дав завдання пришвидшити підключення об’єктів соціальної сфери та житлових будинків до тепла через аномально холодну осінь

Олександр Вілкул дав завдання пришвидшити підключення об’єктів соціальної сфери та житлових будинків до тепла через аномально холодну осінь

30 вересня 2013 | 14:50

Не зважаючи на те, що вже в 14 регіонах вже розпочато опалювальний сезон, Олександр Вілкул дав завдання пришвидшити підключення об’єктів соціальної сфери та житлових будинків до тепла через аномально холодну осінь.

За моїм завданням в усіх без винятку регіонах розпочато заповнення систем опалення та теплових мереж теплоносієм для прокачки системи

Олександр Вілкул на Всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки до опалювального сезону

Він зазначив, що за даними Укргідрометцентру на цьому тижні середньодобова температура повітря буде нижчою за 8 градусів по Цельсію три доби поспіль у  20-ти регіонах - у Вінницькій, Київській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Волинській, Житомирській, Луганській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Полтавській, Чернігівській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Чернівецькій областях.

- Тому в цих регіонах опалювальний сезон має початися раніше, ніж 15 жовтня, яке є стандартом до початку опалення. Також, враховуючи низькі температури повітря в нічний час, до 5 жовтня усі заклади соціальної сфери повинні бути забезпечені теплом в усіх регіонах, - сказав Олександр Вілкул.

av+

 

Віце-прем’єр зазначав, що за прогнозами Гідрометцентру – погода взимку буде мінливою – з чергуванням періодів похолодання та періодів потепління.

- Необхідно вжити всіх необхідних заходів для забезпечення людей теплом, для забезпечення стабільності проходження опалювального сезону. Це завдання треба виконати – під персональну відповідальність керівників регіонів, - сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що влада має бути готова оперативно реагувати на погіршення погодних умов. Необхідно зробити максимум для недопущення в цьому опалювальному сезоні аварій.

- 8 жовтня я буду в Донецькій області з робочим візитом, проведу робочу нараду в Світлодарську та перевірю роботу нової котельні, яка побудована у зв’язку з аварією на Вуглегірській ТЕЦ і до відновлення ТЕЦ буде забезпечувати місто теплом, - сказав Олександр Вілкул.

welding

 

 

Як доповів Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник, загалом всі роботи з підготовки до зими та нового опалювального сезону закінчені в 7 регіонах. Це Одеська, Закарпатська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Полтавська та Рівненська області.

Віце-прем’єр наказав іншим регіонам активізувати роботу і своєчасно завершити підготовку до опалювального сезону.

Олександр Вілкул також доручив регіональним органам влади опрацювати взаємодію комунальників з іншими службами, в тому числі з Державною службою з надзвичайних ситуацій.

pipes

 

 

За даними Мінрегіону станом на 30.09.2013 почалося опалення: в Києві (23 лікарні), у Вінницькій області (32 котельні, 84 дитячі заклади, 5 шкіл, 6 лікарень), Волинській (274 котельні, 150 дитячі заклади, 250 шкіл, 1 лікарня), Донецькій (31 котельня, 27 дитячі заклади, 17 шкіл, 3 лікарня), Київській (106 котелень, 275 дитячих закладів, 419 шкіл, 128 лікарень), Луганській (4 котельні, 4 лікарні), Полтавській (189 котелень, 100 дитячі заклади, 95 шкіл, 49 лікарень), Сумській (70 котелень, 42 дитячі заклади, 53 школи, 1 лікарня), Хмельницькій (28 котелень, 99 дитячі заклади, 8 лікарень); Чернігівській (75 котелень, 14 дитячі заклади, 36 школи, 25 лікарня), Житомирській (18 котелень, 103 дитячі заклади, 5 шкіл, 3 лікарні), Кіровоградській (11 котелень, 3 школи, 8 лікарень), Харківській (7 дитячі заклади, 5 шкіл, 24 лікарні) областях та у місті Севастополі (почали опалювати 3 лікарні).